پشت پرده جلسه ویژه گمرک با سازمان‌ها

سرپرست گمرک از مسئولان سازمان های همجوار، دست‌اندرکاران و صادرکنندگان به کشورها به ویژه قطر و روسیه درخواست نمود تا در جلسه ویژه تسهیل صادرات به این کشورها شرکت کنند.

متن خبر
به گزارش افکارنیوز، سرپرست گمرک از مسئولان سازمان های همجوار، دست‌اندرکاران و صادرکنندگان به کشورها به ویژه قطر و روسیه درخواست نمود تا در جلسه ویژه تسهیل صادرات به این کشورها شرکت کنند.

فرود عسگری در این دعوتنامه از مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری، سازمان بنادر و کشتیرانی، سازمان دامپزشکی کل کشور و سایر مقامات دستگاه های مرتبط با صادرات و اصناف و صادرکنندگان جهت حضور در نشست یادشده دعوت به عمل آورده است.

این اقدام در اجرای تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و دستیابی به رشد اقتصادی با افزایش صادرات غیرنفتی موضوع بند «ت» ماده 38 قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور صورت گرفته و تسهیل و تسریع در انجام تشریفات صدور فرآورده‌های غیرنفتی از اهداف مهم این نشست است .

بررسی آخرین وضعیت صادرات به کشور قطر و همچنین چگونگی ارائه تسهیلات مندرج در توافق‌نامه منعقده بین کشور ایران و روسیه برای صادرات کالا به آن کشور در قالب کریدور سبز گمرکی از دیگر اهداف این نشست عنوان شده است.

 

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *